Live Soccer Scores
Refresh
Niktu.com Mobile site directory

FT 22:00 Huddersfield Town 2-1 Manchester Utd(2-0)
90+' Manchester City 3-0 Burnley(1-0)
FT 22:00 Newcastle United 1-0 Crystal Palace(0-0)
90+' Stoke City 1-2 Bournemouth(0-2)
FT 22:00 Swansea City 1-2 Leicester City(0-1)
90+' Aston Villa 2-1 Fulham(1-1)
90+' Barnsley 0-1 Hull City(0-0)
FT 22:00 Bolton Wanderers 1-1 Queens Park Rangers(1-0)
90+' Brentford 3-3 Sunderland(1-3)
90+' Bristol City(Red1) 0-3 (Red1)Leeds United(0-2)
90+' Derby 2-0 (Red1)Sheffield Wed(1-0)
FT 22:00 Middlesbrough 0-1 Cardiff City(0-0)
FT 22:00 Nottingham Forest 2-0 Burton Albion(0-0)
FT 22:00 Sheffield Utd 2-1 Reading(2-0)
90+' Wolverhampton 3-2 Preston(1-0)
90+' AFC Wimbledon 0-1 Plymouth(0-0)
FT 22:00 Blackburn Rovers(Red1) 3-0 Portsmouth(1-0)
90+' Blackpool 1-3 Wigan(1-1)
90+' Bradford 0-1 Charlton Athletic(0-0)
FT 22:00 Doncaster 0-3 Walsall(0-0)
90+' Gillingham 1-2 Northampton(0-1)
90+' Milton Keynes Dons 4-4 Oldham Athletic(1-3)
90+' Oxford United 3-3 Rotherham(3-2)
FT 22:00 Rochdale 1-0 Bristol Rovers(1-0)
90+' Scunthorpe Utd 2-1 Peterborough(0-0)
90+' Shrewsbury Town 1-0 Fleetwood Town(0-0)
FT 22:00 Southend Utd 1-0 Bury(0-0)
90+' Cheltenham 1-0 Lincoln(1-0)
90+' Coventry 0-0 (Red1)Colchester(0-0)
90+' Crawley Town 0-0 Luton Town(0-0)
90+' Crewe(Red1) 0-2 Accrington Stanley(0-2)
90+' Exeter City 0-1 Port Vale(0-1)
90+' Newport County 1-1 Mansfield Town(0-1)
90+' Swindon 1-0 Wycombe(1-0)
FT 22:00 Huesca 1-0 Cadiz(1-0)
90+' Hearts 1-0 St Johnstone(0-0)
FT 22:00 Partick Thistle 2-1 Dundee(0-1)
FT 22:00 Ross County 2-1 Hamilton(0-0)
FT 22:00 AFC Eskilstuna 2-3 Elfsborg(1-1)
FT 22:00 Degerfors 1-1 Helsingborg(0-0)
FT 22:00 Varbergs BoIS 0-0 Orgryte(0-0)
FT 22:00 Sturm Graz 3-2 Mattersburg(1-1)
90+' Aleksandriya(Red1) 1-1 Veres Rivne(0-0)
FT 22:00 Fakel Voronezh 0-1 Khimki(0-0)
90+' Kuban 2-1 Krylya Sovetov(0-0)
85' Real Betis 2-0 Alaves(1-0)
68' Umm Salal 0-2 Al Duhail SC(0-2)
68' USA U17 0-3 England U17(0-2)
H/T Monaco 1-0 Caen(1-0)
45+' Feirense(Red1) 1-0 Rio Ave
H/T Sporting Braga B 0-0 Covilha(0-0)
H/T Famalicao 0-1 Academico Viseu(0-1)
H/T Nacional 0-1 Cova da Piedade(0-1)
H/T Oliveirense 1-0 Real Sport Clube(1-0)
H/T Leixoes 1-0 Academica Coimbra(1-0)
H/T Deportes Iquique 0-0 Deportes Temuco(0-0)
H/T Lierse 2-0 Cercle Brugge(2-0)
H/T Teplice 0-0 MFK Karvina(0-0)
H/T Juventus Bucuresti 1-1 Sepsi OSK Sfantul Gheorghe(1-1)
H/T Omonia Nicosia 0-0 AEL Limassol(0-0)
38' Kerkyra 0-0 Panaitolikos Agrinio
38' Maccabi Netanya 1-0 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
24' Mirandes 0-0 Burgos
9' Univ San Martin 1-0 Alianza Atletico
23:59 Sampdoria Crotone
23:59 Numancia Granada
23:59 Cordoba B Betis Deportivo
23:59 Aalesund Kristiansund BK
23:59 Spartak Moscow Amkar Perm
23:59 Zenit St Petersburg B Volgar Astrakhan
23:59 Lokeren Charleroi
23:59 Pogon Szczecin Bruk Bet Termalica Nieciecza
23:59 Miedz Legnica GKS Gornik Leczna
23:59 Stal Mielec Chrobry Glogow
23:59 Diosgyor VTK Budapest Honved
23:59 Pafos FC Nea Salamis
23:59 Sharjah Shabab Al Ahli Dubai(UAE)
00:15 GAP Connah's Quay Llandudno
00:15 Baumit Jablonec Sparta Prague
00:30 Southampton West Brom
00:30 Millwall Birmingham City
00:30 Valencia Sevilla
00:30 Hamburger Bayern Munchen
00:30 Yeni Malatyaspor Trabzonspor
00:30 Gaziantepspor Rizespor
00:30 NAC Breda Zwolle
00:30 Altach Wolfsberger AC
00:30 St.Polten LASK Linz
00:30 Vorskla Karpaty Lviv
00:30 Denmark Women U19 Switzerland Women U19
00:35 Qatar SC Al Ahli Doha
00:55 Al-Hilal Riyadh Al-Baten
00:55 Al-Ahli Jeddah(SA) Al-Ittihad Jeddah
01:00 Basel Thun
01:00 Zurich Grasshoppers
01:00 Chiasso Schaffhausen
01:00 Servette Rapperswil-Jona
01:00 Klubi 04 Viikingit
01:15 Setubal Maritimo
01:15 Lokomotiv Plovdiv Cherno More
01:30 Lamia Panathinaikos
01:45 SBV Excelsior Sparta Rotterdam
01:45 Venlo Den Haag
01:45 Viitorul Constanta CFR Cluj
02:00 Amiens Bordeaux
02:00 Angers Toulouse
02:00 Metz Dijon
02:00 Nantes Guingamp
02:00 Rennes Lille
02:00 Lorca FC Tenerife
02:00 Eupen KV Mechelen
02:00 Sint-Truidense VV KV Oostende
02:00 Sporting Cristal Sport Rosario
02:00 Gremio Novorizontino/SP U20 Sao Carlos/SP U20
02:00 Botafogo/SP U20 Desportivo Brasil/SP U20
02:00 Santos/SP B Ferroviaria SP
02:00 Sao Caetano/SP XV de Piracicaba
02:15 Ajax Cape Town Bloemfontein Celtic
02:15 Sport Huancayo Deportivo Municipal(PER)
02:20 NK Maribor Ankaran Hrvatini
02:30 Sevilla Atletico Zaragoza
02:30 Huachipato Universidad Catolica
02:30 Kortrijk Gent
02:30 Roeselare Ksv Westerlo
02:30 Criciuma Internacional
02:30 Lechia Gdansk Lech Poznan
02:30 Matera Lecce
02:45 Napoli Inter Milan
02:45 Barcelona Malaga
02:45 Twente Enschede Roda
02:45 Sligo Derry City
03:00 Vasco da Gama Coritiba
03:00 Floresta/CE Guarani/CE
03:00 Indy Eleven Puerto Rico Naranjas
03:00 Petroleros Anzoategui FC Estudiantes Caracas
03:00 AC Lala FC Margarita FC
03:00 Wydad Casablanca USM Alger
03:15 USA Beach Soccer Colombia Beach Soccer
03:30 Porto Pacos Ferreira
03:30 Vila Nova/GO Oeste/SP
03:30 Londrina Paysandu/PA
03:30 Brasil De Pelotas/RS Santa Cruz/PE
04:00 Real Garcilaso Universitario Deportes
04:00 FBC Melgar AD Cantolao
04:15 Envigado Atletico Huila
04:30 Sport Boys Association Cienciano
04:30 Uniun Huaral Cesar Vallejo
04:30 Deportivo Hualgayoc Sport Victoria
04:30 CA Mannucci Defensor La Bocana
04:30 FUS Rabat TP Mazembe
04:30 Mexico Beach Soccer France Beach Soccer
05:00 Audax Italiano Colo Colo
05:00 Libertad Cerro Porteno
05:00 America Mineiro Parana
05:00 Olmedo Manta
05:00 LDU-Portoviejo CD Colon
05:00 CS Alagoas/AL Fortaleza/CE
05:30 CD Marathon CD Motagua
06:00 Lobos BUAP Cruz Azul
06:00 Queretaro Santos Laguna
06:00 Lobos UPNFM Honduras Progreso
06:00 CDSC Iberia Copiapo
06:05 Rochester Raging Rhinos Charlotte Independence
06:30 Deportes Tolima Atletico Bucaramanga
07:00 La Equidad Independiente Medellin
07:00 Comunicaciones Deportivo Malacateco
07:00 Luverdense Goias
07:00 Pioneros De Cancun Tiburones Rojos De Veracruz II
07:00 Charleston Battery New York Red Bulls II
07:10 Nacional Asuncion Rubio Nu
07:30 San Luis De Quillota Antofagasta
07:30 North Carolina FC San Francisco Deltas
08:00 Tigres Toluca
08:00 Bolivar CD Guabira Montero
08:05 Pachuca Puebla
08:30 Alianza Lima Union Comercio
08:45 Junior Barranquilla Club Santa Fe
09:00 Edmonton Miami FC
09:00 Tampico Madero Atlante
10:00 Club America Necaxa
10:00 Dorados Zacatepec
10:00 Herediano LD Alajuelense
FT 08:30 CA Juventud Unida Universitario 1-1 (Red1)Gimnasia Mendoza(0-0)
FT 09:00 Tecnico Universitario 3-1 Imbabura(2-0)
FT 10:00 Atlas 1-0 Club Tijuana(0-0)
FT 10:00 Petapa 3-0 Siquinala FC(1-0)
FT 10:00 Shandong Luneng Reserve 2-0 Liaoning Hongyun Reserve(1-0)
FT 10:05 Real Monarchs 1-1 Sacramento Republic(0-0)
FT 12:00 MIO Biwako Shiga 1-0 Yokogawa Musashino(0-0)
FT 13:00 Omiya Ardija 1-1 Kashiwa Reysol(0-1)
FT 13:00 Vegalta Sendai 0-0 Shimizu S-Pulse(0-0)
FT 13:00 Cerezo Osaka 2-0 Vanforre Kofu(1-0)
FT 13:00 Vissel Kobe 1-2 Sagan Tosu(1-2)
FT 13:00 Hiroshima Sanfrecce 0-3 Kawasaki Frontale(0-2)
FT 13:00 Renofa Yamaguchi 1-0 Mito Hollyhock(0-0)
FT 13:00 Matsumoto Yamaga 0-2 Oita Trinita(0-1)
FT 13:00 Luch Energiya 1-2 Olimpiyets Nizhny Novgorod(0-0)
FT 14:00 Jubilo Iwata 2-2 Albirex Niigata(1-2)
FT 14:00 Daegu FC 0-0 (Red1)Incheon United(0-0)
FT 14:00 FC Seoul 2-2 Suwon Bluewings(0-0)
FT 14:00 Chunnam Dragons 1-3 Pohang Steelers(1-0)
FT 14:30 Hangzhou Lucheng 2-4 Shenzhen FC(1-4)
FT 14:30 Dalian Chaoyue 2-0 Wuhan Zhuoer(1-0)
FT 14:30 Shanghai Shenxin 0-1 Shijiazhuang Ever Bright(0-0)
FT 14:30 Nei Mongol Zhongyou 2-0 Beijing Renhe(1-0)
FT 14:30 Meizhou Kejia 2-3 Zhejiang Yiteng(1-2)
FT 14:30 Yunnan Lijiang 0-1 Dalian Yifang(0-0)
FT 14:30 Baoding Rongda 3-2 Qingdao Huanghai(1-2)
FT 14:35 Melbourne City 1-0 Wellington Phoenix(0-0)
FT 15:00 FC Tokyo 1-2 Consadole Sapporo(0-0)
FT 15:00 Shonan Bellmare 1-0 Ehime FC(1-0)
FT 15:00 Gifu 1-2 Tokyo Verdy(0-0)
FT 15:00 Heilongjiang Lava Spring 4-0 Yinchuan Helanshan(1-0)
FT 15:00 Meizhou Meixian Techand 2-1 Shenzhen Ledman Renren(1-1)
FT 15:00 Thailand Women U19 2-2 Uzbekistan Women U19(1-1)
FT 15:00 China Women U19 0-2 North Korea Women U19(0-2)
FT 15:30 Yanbian Fude 1-2 Henan Jianye(0-1)
FT 16:00 Academica Clinceni 0-2 Chindia Targoviste(0-1)
FT 16:00 CS Afumati 2-0 (Red1)Ripensia Timisoara(1-0)
FT 16:00 CS Balotesti 2-6 Targu Mures(1-1)
FT 16:00 Metaloglobus Bucuresti(Red1) 2-1 (Red1)CS Sportul Snagov(2-0)
FT 16:00 Dunarea Calarasi 1-0 Luceafarul Oradea(0-0)
FT 16:00 Pandurii 1-1 Politehnica Timisoara(1-0)
FT 16:00 UTA Arad 3-0 Stiinta Miroslava(2-0)
FT 16:00 Brazil Women 2-0 North Korea Women(2-0)
FT 16:15 Trinec 1-0 Pardubice(0-0)
FT 16:15 FK Olympia Praha 0-2 Vitkovice(0-1)
FT 16:15 Pisek 6-0 SK Polaban Nymburk(4-0)
FT 16:15 Slavoj Vysehrad 2-4 Loko Vltavin(1-4)
FT 16:15 AEK Athens U20 1-2 Atromitos U20(1-0)
FT 16:30 SKA Khabarovsk 2-2 FK Ufa(2-0)
FT 16:30 SK Benesov 1-4 Jiskra Usti nad Orlici(1-1)
FT 16:30 Asteras Tripolis U20 3-2 Panionios U20(1-1)
FT 16:30 Hapoel Raanana Roei U19 4-1 Hapoel Tel Aviv U19(2-0)
FT 16:55 Sydney FC 2-2 Western Sydney Wanderers(1-2)
FT 17:00 Kairat Almaty 2-1 Akzhayik Oral(1-1)
FT 17:00 Irtysh 1-1 Aktobe(0-0)
FT 17:00 Kagoshima United 1-2 Azul Claro Numazu(1-0)
FT 17:00 Unterhaching U19 2-2 Freiburg U19(0-0)
FT 17:00 Schalke 04 U19(Red1) 5-1 (Red1)RW Oberhausen U19(0-1)
FT 17:00 Union Berlin U19 3-2 Holstein Kiel U19(1-2)
FT 17:00 Hannover 96 U19 0-3 Dynamo Dresden U19(0-2)
FT 17:00 Toulouse FC U19 2-0 (Red1)Nice U19(2-0)
FT 17:00 Ternana U19(Red1) 2-2 (Red1)Foggia U19(0-1)
FT 17:00 Salernitana U19 1-3 Cagliari U19(1-1)
FT 17:00 Honved-Magyar U19 3-2 Akademia Haladas U19(2-1)
FT 17:00 Hradec Kralove U19 2-0 Mlada Boleslav U19(2-0)
FT 17:00 Brno U19 2-1 Slovacko U19(0-0)
FT 17:00 Budejovice U19 0-1 Pribram U19(0-1)
FT 17:00 MOSP Bialystok U19 1-2 Korona Kielce U19(0-1)
FT 17:00 Spartak Trnava U19(Red1) 2-1 Slovan Bratislava U19(1-1)
FT 17:00 AS Trencin U19 2-1 Ruzomberok U19(0-1)
FT 17:00 Dunajska Streda U19 1-4 MSK Zilina U19(1-4)
FT 17:00 Podbrezova U19 1-0 MFK Zemplin Michalovce U19(0-0)
FT 17:00 Greece U17 6-0 Gibraltar U17(3-0)
FT 17:00 England Women U19 4-0 Wales Women U19(1-0)
FT 17:10 MSV Duisburg U19 4-0 (Red2)Paderborn U19(1-0)
FT 17:30 Chin United 0-2 GFA(0-1)
FT 17:30 Hapoel Kiryat Shmona U19 2-1 Hapoel Ashkelon U19(1-1)
FT 17:30 Wofoo Tai Po 2-2 Yuen Long(1-1)
FT 18:00 Yokohama Marinos 3-2 Kashima Antlers(2-1)
FT 18:00 V-Varen Nagasaki 1-1 Nagoya Grampus Eight(0-0)
FT 18:00 Ryukyu 1-1 Tokyo U23(0-1)
FT 18:00 FK Taraz 2-3 Shakhtyor Karagandy(2-0)
FT 18:00 Istanbulspor 2-0 Altinordu(1-0)
FT 18:00 Denizlispor 1-0 Adana Demirspor(0-0)
FT 18:00 Yenisey Krasnoyarsk 4-1 Shinnik Yaroslavl(2-0)
FT 18:00 Sillamae Kalev 1-0 FCI Tallinn(0-0)
FT 18:00 Nomme Kalju 2-2 Paide Linnameeskond(0-1)
FT 18:00 Quang Nam 1-1 Hoang Anh Gia Lai(0-0)
FT 18:00 Khatoco Khanh Hoa 3-2 SHB Da Nang(1-1)
FT 18:00 Manchester City U23 4-1 Derby U23(1-0)
FT 18:00 Ajax U19 4-0 Feyenoord Rotterdam U19(2-0)
FT 18:00 Sigma Olomouc U19 2-1 Sparta Praha U19(1-0)
FT 18:00 Frydek-Mistek U19 1-1 Pardubice U19(0-0)
FT 18:00 SMS Lodz U19 6-0 Wisla Plock U19(3-0)
FT 18:00 Polonia Warszawa U19 3-0 (Red1)LKS Lodz U19(1-0)
FT 18:00 Miedz Legnica U19 1-0 Piast Gliwice U19(1-0)
FT 18:00 Falubaz Zielona Gora U19 1-1 Salos Szczecin U19(0-1)
FT 18:00 Kazakhstan Women 0-2 Bosnia Women(0-1)
FT 18:15 Penafiel 4-1 Sporting Lisbon B(0-1)
FT 18:30 Tambov 4-1 Sibir(1-0)
FT 18:30 Rakow Czestochowa 2-2 GKS Tychy(1-0)
FT 18:30 Ho Chi Minh City 1-1 Becamex Binh Duong(1-1)
FT 19:00 Levante 1-1 Getafe(0-0)
FT 19:00 Braunschweig 1-0 Bochum(1-0)
FT 19:00 Union Berlin 3-1 Greuther Furth(2-0)
FT 19:00 Holstein Kiel 2-1 Arminia Bielefeld(0-0)
FT 19:00 FSV Frankfurt 4-1 Hessen Kassel(3-0)
FT 19:00 FK Ruan Tosno 1-1 Rostov(1-0)
FT 19:00 FC Orenburg 1-1 Avangard Kursk(0-1)
FT 19:00 FK Rotor Volgograd 2-0 (Red1)Tomsk(0-0)
FT 19:00 CSKA Moscow U21 3-2 Zenit St Petersburg U21(2-0)
FT 19:00 Osmanlispor 3-0 Karabukspor(0-0)
FT 19:00 Olimpic Donetsk 1-0 (Red2)Zirka Kropyvnytskyi(0-0)
FT 19:00 Brumunddal 0-3 Grorud(0-2)
FT 19:00 Asker 4-1 Kjelsas(1-1)
FT 19:00 Valerenga B(Red1) 0-3 Ham-Kam(0-0)
FT 19:00 Baerum 2-2 Follo FK(0-1)
FT 19:00 KFUM Oslo 2-0 Finnsnes(0-0)
FT 19:00 Atalanta U19 1-1 AC Milan U19(1-1)
FT 19:00 Turkey Women U19 5-0 Armenia Women U19(0-0)
FT 19:00 Ireland Women U19 4-0 (Red1)Latvia Women U19(1-0)
FT 19:00 Sweden Women U19 2-0 Belarus Women U19(0-0)
FT 19:00 Scotland Women U19 0-2 Hungary Women U19(0-0)
FT 19:15 Hibernian 2-4 Celtic(0-2)
FT 19:30 Chelsea 4-2 Watford(1-1)
FT 19:30 Berliner AK 07 1-1 Germania Halberstadt(1-0)
FT 19:30 Hertha Berlin II(Red1) 0-0 Meuselwitz(0-0)
FT 19:30 SKA Rostov-na-Donu 0-1 FK Afips(0-1)
FT 19:30 Mali U17 2-1 Ghana U17(1-0)
FT 19:30 Czech Republic Women U19 9-0 Bulgaria Women U19(4-0)
FT 19:35 Tianjin Quanjian 2-1 Hebei China Fortune(0-1)
FT 19:35 China Women 3-2 Mexico Women(1-1)
FT 20:00 Magdeburg 0-3 Unterhaching(0-2)
FT 20:00 Wurzburger Kickers 0-5 Wehen(0-1)
FT 20:00 Werder Bremen II 1-1 Sportfreunde Lotte(1-1)
FT 20:00 Meppen 1-0 Fortuna Koln(0-0)
FT 20:00 Rot-Weiss Erfurt 1-1 Hallescher(1-0)
FT 20:00 Paderborn 3-0 Vfr Aalen(1-0)
FT 20:00 Preusen Munster 1-1 Karlsruher(0-1)
FT 20:00 Eintracht Stadtallendorf 2-1 TSV Schott Mainz(2-1)
FT 20:00 Saarbrucken 5-0 VfB Stuttgart II(3-0)
FT 20:00 Astoria Walldorf 0-2 TSV Steinbach(0-1)
FT 20:00 Viktoria Koln 7-0 Wegberg-Beeck(2-0)
FT 20:00 Borussia Dortmund II(Red1) 2-2 Wuppertaler SV(0-1)
FT 20:00 Greuther Furth II 1-2 FC Unterfohring(0-0)
FT 20:00 TSV 1860 Rosenheim(Red1) 1-0 SpVgg Bayreuth(0-0)
FT 20:00 Nurnberg II 1-0 Wacher Burghausen(1-0)
FT 20:00 Ingolstadt II 6-0 (Red1)VfB Eichstatt(4-0)
FT 20:00 Seligenporten 3-0 (Red1)FC Pipinsried(2-0)
FT 20:00 GAIS 2-1 Norrby(0-1)
FT 20:00 Gefle 3-0 IK Frej Taby(2-0)
FT 20:00 Oskarshamns AIK 2-1 Landskrona(1-0)
FT 20:00 AC Oulu 3-2 Ekenas IF(0-1)
FT 20:00 Grankulla IFK 2-1 Haka(0-0)
FT 20:00 Gnistan 1-1 Jaro(0-1)
FT 20:00 Honka Espoo 1-1 TPS Turku(0-0)
FT 20:00 KPV Kokkola 1-1 OPS Oulu(0-0)
FT 20:30 Serbia U17 2-1 Norway U17(1-0)
FT 21:00 Cesena 3-3 Foggia(0-0)
FT 21:00 Palermo 0-2 Novara(0-0)
FT 21:00 Parma 3-1 ACD Virtus Entella(1-0)
FT 21:00 Pescara 2-1 Avellino(1-1)
FT 21:00 Pro Vercelli 0-0 Carpi(0-0)
FT 21:00 Salernitana 1-1 (Red1)Frosinone(1-0)
FT 21:00 Spezia 4-2 Perugia(2-1)
FT 21:00 Ternana 1-1 Ascoli(0-0)
FT 21:00 Venezia 1-0 Empoli(0-0)
FT 21:00 Levadiakos 1-1 PAS Giannina(0-1)
FT 21:00 Arendal 0-2 Start(0-2)
FT 21:00 Lens 0-1 Stade Reims(0-1)
FT 21:00 Eutin 08 1-3 Schwarz-Weiss Rehden(1-1)
FT 21:00 Baltika 3-2 Dinamo St Petersburg(2-1)
FT 21:00 Umea 0-1 Nykopings Bis(0-0)
FT 21:00 Odra Opole 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Bial(1-1)
FT 21:00 Levski Sofia 2-2 CSKA Sofia(1-2)
FT 21:00 Emirates Club 0-2 Al-Ain(UAE)(0-1)
FT 21:00 Cibalia 1-0 (Red1)Slaven Belupo(1-0)
FT 21:30 Monchengladbach 1-5 Leverkusen(1-0)
FT 21:30 RB Leipzig 1-0 Stuttgart(1-0)
FT 21:30 Frankfurt 2-2 Dortmund(0-1)
FT 21:30 Augsburg 1-2 Hannover 96(1-0)
FT 21:30 Silkeborg 1-0 SonderjyskE(0-0)
FT 21:30 Akhisar Belediyespor 3-3 (Red1)Genclerbirligi(1-3)
FT 21:30 Rubin Kazan 0-0 Dinamo Moscow(0-0)
FT 21:30 Sandecja Nowy Sacz(Red1) 1-1 Cracovia Krakow(0-1)
Home x3m.us