Live Soccer Scores
Refresh
X3m.name wallpapers and images

90+' Frydek-Mistek 1-1 Vitkovice(1-1)
68' Fjolnir 1-0 Valur(1-0)
70' Keflavik 1-0 Thor Akureyri(0-0)
68' Kjelsas 2-1 Nybergsund(2-1)
66' Raufoss 0-0 Baerum(0-0)
69' Skeid Oslo 1-1 Follo FK(0-1)
66' KFUM Oslo 0-1 Brumunddal(0-1)
66' Fana Fotball 2-0 Honefoss(1-0)
67' Sverresborg 2-1 Kolstad(2-0)
68' Madla IL 1-4 Flekkeroy(1-3)
66' Oppsal 2-1 Moss(2-0)
70' FK Orn-Horten 2-1 Ostsiden(1-0)
69' Krakeroy 3-0 Sprint Jeloy(2-0)
66' Korsvoll 0-0 Valdres(0-0)
68' Tynset 0-1 Lokomotiv Oslo(0-1)
67' Staal Jorpeland 0-2 Brodd(0-1)
66' Fyllingsdalen 6-0 Fjora(5-0)
67' Stord Sunnhordland 1-2 Sotra(1-1)
68' River Plate Asuncion 1-1 Guairena(1-0)
70' Zalgiris Vilnius 1-0 Atlantas(1-0)
69' Stranraer 3-0 Larne(2-0)
69' Debreceni VSC 2-1 Michalovce(2-0)
65' Wolfsberger AC 5-0 KS Kukesi(3-0)
68' Loughgall 0-0 Ballymena United(0-0)
64' Ansbach 3-2 Greuther Furth(2-1)
56' FK Krumkachy Minsk 0-1 Dinamo Minsk(0-0)
H/T America de Quito 0-0 CD Colon(0-0)
H/T Kolos Kovalyovka 1-0 Olimpic Donetsk(1-0)
H/T Thun 1-0 Neuchatel Xamax(1-0)
39' Russia Beach Soccer 1-0 Germany Beach Soccer
24' Torpedo Zhodino 0-1 Shakhter Soligorsk
27' Rivers United 1-0 Shooting Stars
24' Almirante Brown 1-0 CA Excursionistas
21' Vikingur U19 1-0 KA Dalvik Reynir Magni U19
24' Mexico 0-0 Russia
24' New Zealand 0-0 Portugal
24' Amkar Perm 1-0 NK Aluminij
24' St Gallen 1-1 Altach
24' Sion 2-0 Chiasso
23' Maccabi Tel Aviv 0-0 Spartak Trnava
24' Legia Warsawa 0-0 Wisla Plock
20' MSK Zilina 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Bial
20' Diosgyor VTK 1-0 Bekescsaba
23' Botev Plovdiv 0-0 Football Club Vereya
15' Hard 0-1 Austria Lustenau
23:59 Valerenga Lillestrom
23:59 Gomel FC Minsk
23:59 Atletico Malagueno AD Union Adarve
23:59 Czech Republic Beach Soccer Serbia Beach Soccer
23:59 Sturm Graz CSKA Moscow
23:59 FCM Traiskirchen Rapid Wien
23:59 Arka Gdynia APOEL
23:59 Ried Ujpest
23:59 Zenit St Petersburg Ludogorets Razgrad
23:59 Triglav NK Rijeka
23:59 NK Maribor Vardar
00:30 Atletico Astorga CD Vitoria(SPA)
01:00 KA Akureyri KR Reykjavik
01:00 Stjarnan IA Akranes
01:00 Catolica Quito El Nacional
01:00 Pena Sport Naxara CD
01:00 Inter Zapresic NK Domzale
01:05 CA Brown Adrogue Guillermo Brown
01:30 Red Bull New York New York City FC
01:30 Limerick St Patricks
01:30 Ayacucho FC Juan Aurich
02:00 Ottawa Fury New York Red Bulls II
02:00 Rampla Juniors CA Fenix Montevideo
02:00 Danubio Racing Montevideo
02:00 Villa Teresa CA Torque
02:00 Progreso Deportivo Maldonado
02:00 Huracan Montevideo Sportivo Cerrito
02:00 Nueva Chicago Los Andes
02:00 Macae Joinville
02:00 Barcelona/RJ Olaria/RJ
02:00 Barra Mansa/RJ Audax Rio/RJ
02:00 Duque Caxias Tigres Brasil
02:00 Juventude/RS U20 Cruzeiro/RS U20
02:00 Novo Hamburgo U20 Sao Jose PoA/RS U20
02:00 Matonense/SP U20 Noroeste/SP U20
02:00 Botafogo/SP U20 Gremio Catanduvense SP U20
02:00 Velo Clube/SP U20 Desportivo Brasil/SP U20
02:00 Capivariano SP U20 XV de Piracicaba U20
02:00 AA Ponte Preta/SP U20 Rio Claro SP U20
02:00 Palmeiras/SP U20 CA Juventus/SP U20
02:00 Corinthians Paulista U20 Bragantino SP U20
02:00 Red Bull Brasil/SP U20 Gremio Osasco Audax/SP U20
02:00 EC Santo Andre/SP U20 Portuguesa Santista/SP U20
02:00 Santos/SP U20 Nacional/SP U20
02:00 Sao Caetano/SP U20 Portuguesa U20
02:00 EC Sao Bento/SP U20 Taboao Da Serra/SP U20
02:00 Gremio Osasco Audax/SP Women AA Francana/SP Women
02:00 Olimpic Xativa Ecija
02:15 Cobh Ramblers Shelbourne
02:15 SuperSport United Orlando Pirates
02:30 CA Fenix Pilar UAI Urquiza
02:30 San Telmo Deportivo Espanol
02:30 Deportivo Riestra Talleres Remedios
02:30 Club Atletico Atlanta Comunicaciones BsAs
02:30 Central Cordoba De Rosario San Martin Burzaco
02:30 Deportivo Armenio Sportivo Italiano
02:30 Sportivo Barracas Defensores Unidos
02:30 Mogi Mirim Volta Redonda
02:30 America/SP Vocem SP
02:45 Czech Republic U21 Denmark U21
02:45 Italy U21 Germany U21
03:00 Defensa y Justicia Gimnasia La Plata
03:00 Real Potosi Blooming
03:00 Nacional Asuncion Club Guarani
03:00 Libertad Independiente FBC
03:00 Fernando de la Mora Ovetense FC
03:00 Confianca/SE Botafogo/PB
03:00 Bragantino SP Sao Bento SP
03:00 Presidente Prudente/SP Gremio Prudente/SP
03:00 Getafe Tenerife
03:05 CA Platense Villa San Carlos
03:30 Brasil De Pelotas/RS Internacional
03:30 Ceara/CE Oeste/SP
03:30 Goias Vila Nova/GO
03:30 Londrina Juventude/RS
03:30 Santa Cruz/PE Figueirense
03:30 Orlando Pride SC Women Houston Dash Women
04:00 El Ahly Cairo Enppi
04:00 El Entag El Harby Smouha SC
04:00 Deportivo Municipal(PER) Alianza Atletico
04:00 CA Estudiantes De Caseros CA Acassuso
04:00 Boston Breakers Women North Carolina Courage Women
04:30 CDS Santa Rita Gualaceo SC
05:00 Penarol Plaza Colonia
05:00 Independiente del Valle CD River Plate Ecuador
05:00 LDU-Portoviejo Imbabura
05:00 Mushuc Runa Tecnico Universitario
05:00 Remo Belem Moto Clube/MA
05:15 CD San Jose Oruro Jorge Wilstermann
05:30 MC Alger ES Setif
06:00 Santos Sport Club Recife
06:00 Guarani/SP Nautico
06:00 San Martin SJ Rosario Central
06:00 Vancouver Whitecaps FC II Oklahoma City Energy
06:00 Costa Rica Women U20 Honduras Women U20
07:00 Atlanta United Colorado Rapids
07:00 Philadelphia Union Washington DC United
07:00 Charleston Battery Toronto FC II
07:00 FC Cincinnati St.Louis FC
07:00 Harrisburg Islanders Louisville City
07:00 Richmond Kickers Charlotte Independence
07:00 Brooklyn Italians Greater Lowell United
07:00 Tupi Botafogo FC/SP
07:30 Columbus Crew Montreal Impact
07:30 North Carolina FC Indy Eleven
07:30 Miami FC New York Cosmos
07:35 Defensores Belgrano Deportivo Moron
08:00 Minnesota United Vancouver Whitecaps
08:00 Orange County Blues Seattle Sounders II
08:30 Chicago Fire Orlando City
09:00 Edmonton San Francisco Deltas
09:00 Colorado Springs San Antonio
09:00 FBC Melgar Sporting Cristal
10:30 Los Angeles Galaxy Sporting Kansas City
10:30 San Jose Earthquakes Real Salt Lake
FT 08:00 Toronto FC 2-0 New England Revolution(1-0)
FT 08:30 Luverdense 0-3 America Mineiro(0-2)
FT 08:30 Criciuma 2-1 (Red1)Parana(1-0)
FT 08:30 LDU de Loja 4-1 (Red1)Manta(3-0)
FT 09:00 Houston Dynamo 1-1 FC Dallas(1-0)
FT 10:00 Southern California Seahorses 0-0 Southern California Surf(0-0)
FT 11:00 Avondale FC U20 3-2 North Geelong Warriors U20(2-0)
FT 11:00 Brunswick City SC U20 3-1 Northcote City SC U20(2-1)
FT 11:00 Moreland City U20 1-3 Melbourne Victory U20(1-0)
FT 11:30 Bulleen Lions U20(Red1) 1-0 Hume City U20(1-0)
FT 11:30 West Coast Wildkatz Women 0-4 San Francisco Nighthawks Women(0-2)
FT 12:00 Moreland Zebras U20 3-2 Ballarat City U20(0-0)
FT 12:00 Yokogawa Musashino 2-3 Sony Sendai(1-1)
FT 12:00 Shimizu S-Pulse U18 0-0 Kashima Antlers U18(0-0)
FT 12:00 Yokohama FC Seagulls Women 0-1 Orca Kamogawa Women(0-0)
FT 12:10 Kingborough Lions United 1-1 Northern Rangers(0-0)
FT 12:30 Valentine 2-1 Lambton Jaffas(0-1)
FT 12:30 Charlestown City Blues 4-0 Newcastle Jets U21(2-0)
FT 12:30 Peninsula Power Reserve 2-2 Mitchell Reserve(2-1)
FT 13:00 Avondale Heights SC 3-1 (Red1)North Geelong Warriors(1-0)
FT 13:00 Moreland City 3-2 Melbourne Victory U21(1-2)
FT 13:00 Brunswick City(Red1) 5-3 Northcote City SC(0-0)
FT 13:00 Springvale White Eagles 1-3 Dandenong City(0-2)
FT 13:00 Murray United FC 0-1 Goulburn Valley Suns(0-0)
FT 13:00 South Melbourne U20 5-1 Oakleigh Cannons U20(1-1)
FT 13:00 Bayswater City U20 2-4 Sorrento SC U20(1-2)
FT 13:00 ECU Joondalup U20 4-1 Floreat Athena U20(2-1)
FT 13:00 Joondalup United U20 3-1 Balcatta SC U20(1-1)
FT 13:00 Perth Glory U20 2-4 Perth SC U20(1-2)
FT 13:00 Cockburn City U20 5-1 Armadale SC U20(2-0)
FT 13:00 Subiaco AFC U20(Red1) 0-0 (Red1)Stirling Lions U20(0-0)
FT 13:00 Beleza Women 1-0 JEF United Women(0-0)
FT 13:30 Bulleen Lions 2-1 Hume City(0-0)
FT 13:45 Capalaba FC Reserve 0-1 Logan Lightning Reserve(0-0)
FT 14:10 Moreland Zebras 4-1 (Red1)Ballarat City(3-1)
FT 14:15 Rochedale Rovers FC Reserve 1-0 Eastern Suburbs SC Reserve(1-0)
FT 14:30 Launceston City 1-5 South Hobart(0-2)
FT 14:30 Adelaide City(Red1) 0-2 North Eastern MetroStars(0-1)
FT 15:00 Yunnan Lijiang 4-4 Wuhan Zhuoer(1-2)
FT 15:00 Cockburn City 2-2 Armadale(0-0)
FT 15:00 Joondalup United 2-0 (Red1)Balcatta(1-0)
FT 15:00 Mandurah City 2-10 Inglewood United(1-3)
FT 15:00 Perth Glory U21 1-2 Perth(0-2)
FT 15:00 ECU Joondalup 0-1 (Red1)Floreat Athena(0-1)
FT 15:00 Bayswater City 1-0 Sorrento(1-0)
FT 15:00 Subiaco AFC 1-0 Stirling Lions(0-0)
FT 15:00 Peninsula Power 3-1 Mitchelton(2-0)
FT 15:00 Taringa Rovers 5-0 University Queensland(2-0)
FT 15:00 Manly United U20 2-0 Parramatta FC U20(1-0)
FT 15:00 INAC Leonessa Women 2-1 IGA Kunoichi Women(0-0)
FT 15:30 Yanbian Fude 0-2 Shanghai Shenhua(0-1)
FT 15:30 Liaoning Hongyun 1-2 Tianjin Quanjian(0-2)
FT 15:30 Qingdao Zhong Neng 2-0 Jiangsu Yancheng Dingli(1-0)
FT 16:00 Brisbane Strikers 1-0 Brisbane City(1-0)
FT 16:00 Moreton Bay United 0-1 Brisbane Olympic (0-0)
FT 16:00 Capalaba 0-2 Logan Lightning(0-1)
FT 16:00 North Star(Red1) 1-2 Southside Eagles(0-0)
FT 16:00 Dandenong Thunder 4-2 Box Hill United(0-0)
FT 16:00 Suzhou Dongwu 2-1 Sichuan Annapurna(0-1)
FT 16:00 Chengdu Qianbao 0-1 Nantong Zhiyun(0-0)
FT 16:00 Hunan Xiangtao Hualai 1-1 Jiangxi Liansheng(0-1)
FT 16:00 Dalian Quanjian Women 1-1 Changchun Rural Commercial Bank Women(1-1)
FT 16:00 Shinnik Yaroslavl 1-2 Volgar Astrakhan(1-2)
FT 16:00 Mlada Boleslav 1-2 Slovan Varnsdorf(0-1)
FT 16:00 Lokomotiva Zagreb 1-0 Dinamo Bucharest(1-0)
FT 16:00 Sigma Olomouc 2-2 Opava(1-2)
FT 16:00 Slavia Praha 2-1 Viktoria Zizkov(1-1)
FT 16:15 North Pine 3-0 The Gap(1-0)
FT 16:30 Rochedale Rovers 2-0 Eastern Suburbs(AUS)(1-0)
FT 16:30 Vasas 3-1 Szombathelyi Haladas(1-0)
FT 17:00 Jeju United 3-0 Pohang Steelers(1-0)
FT 17:00 Manly United 2-0 PCYC Parramatta Eagles(1-0)
FT 17:00 Macarthur Rams 2-1 Hills Brumbies(0-0)
FT 17:00 Mt Druitt Town Rangers 1-2 Bankstown City Lions(0-0)
FT 17:00 Bankstown Berries 4-5 Blacktown Spartans(3-3)
FT 17:00 St George Saints 4-3 Mounties Wanderers(0-1)
FT 17:00 SWQ Thunder 0-3 Gold Coast City(0-1)
FT 17:00 Budapest Honved 2-2 Balmazujvaros Sport(2-2)
FT 17:00 MFK Karvina 1-3 Ostrava(1-2)
FT 17:00 Slovacko 3-0 Zlate Moravce(2-0)
FT 17:00 Mezokovesd Zsory 4-1 Gyirmot(1-0)
FT 17:00 GKS Katowice 1-4 Odra Opole(1-1)
FT 17:00 Podbrezova 1-2 Nitra(1-2)
FT 17:00 Sandecja Nowy Sacz 1-0 Cracovia Krakow(1-0)
FT 17:00 Nieciecza 1-2 Rakow Czestochowa(1-2)
FT 18:00 Gwangju FC 1-2 Chunnam Dragons(1-2)
FT 18:00 Ulsan Hyundai 1-2 Incheon United(1-0)
FT 18:00 Gyeongnam 1-1 Seongnam FC(0-1)
FT 18:00 Bucheon 1995 FC 0-1 Suwon FC(0-1)
FT 18:00 Hoang Anh Gia Lai 2-1 Becamex Binh Duong(1-0)
FT 18:00 FLC Thanh Hoa 3-2 SHB Da Nang(1-1)
FT 18:00 Khatoco Khanh Hoa(Red1) 0-3 Quang Nam(0-2)
FT 18:00 Bohemians 1905 3-0 Hradec Kralove(1-0)
FT 18:10 Song Lam Nghe An 1-1 (Red1)Than Quang Ninh(0-0)
FT 18:30 Dong Tam Long An 2-3 Ho Chi Minh City(1-1)
FT 18:45 Ubon UMT United 2-2 Suphanburi(1-0)
FT 19:00 Chiangrai United 4-0 Ratchaburi(3-0)
FT 19:00 Army United 1-2 Nong Bua Pitchaya FC(0-2)
FT 19:00 Sai Gon FC 2-1 Can Tho(0-0)
FT 19:00 Frigg Oslo 1-0 Ready(0-0)
FT 19:00 Sola(Red2) 0-2 Halsen IF(0-1)
FT 19:00 Pors Grenland 5-2 Sandnes B(1-2)
FT 19:00 FK Panevezys 2-1 Dziugas Telsiai(1-0)
FT 19:00 Midtjylland 1-0 Aalborg(0-0)
FT 19:00 Randers 3-0 Skive IK(2-0)
FT 19:00 Piast Gliwice 0-3 GKS Tychy(0-1)
FT 19:30 Baoding Rongda 1-3 Dalian Yifang(1-2)
FT 19:30 Meizhou Meixian Techand 3-0 Shanghai Juju Sports(2-0)
FT 19:30 Ha Noi FC(Red1) 2-0 Vicem Hai Phong(2-0)
FT 19:35 Chongqing Dangdai Lifan 1-1 Changchun Yatai(0-0)
FT 19:35 Shandong Luneng 2-2 Guizhou Hengfeng Zhicheng(1-0)
FT 19:35 Tianjin Teda 1-2 Guangzhou Fuli(1-1)
FT 19:35 Beijing Beikong 3-0 Zhejiang Yiteng(1-0)
FT 19:35 Nei Mongol Zhongyou 4-1 Xinjiang Tianshan Leopard(2-0)
FT 19:35 Hangzhou Lucheng 1-2 (Red1)Beijing Renhe(0-1)
FT 20:00 Pattaya United(Red1) 0-2 Buriram United(0-0)
FT 20:00 Nakhon Ratchasima 5-2 Chonburi Province(2-1)
FT 20:00 Bangkok FC 1-2 Chainat Hornbill(0-1)
FT 20:00 Nakhon Pathom FC 1-0 Rayong(0-0)
FT 20:00 Ullern 4-0 (Red2)Holmen(2-0)
FT 20:00 Brattvag IL 4-0 Brann B(2-0)
FT 20:00 Roa IL Women 4-0 Sandviken Women(1-0)
FT 20:00 Rubio Nu Reserve 0-4 Deportivo Capiata Reserve (0-1)
FT 20:00 Vejle U21 0-2 Helsingor U21(0-2)
FT 20:00 Oberlausitz Neugersdorf 0-0 Slovan Liberec(0-0)
FT 20:00 SC Viktoria Griesheim 0-4 Wehen(0-1)
FT 20:15 Estonia Beach Soccer 7-4 Norway Beach Soccer
FT 21:00 Sisaket 0-0 Bangkok Glass(0-0)
FT 21:00 Irtysh 1-0 (Red1)Kaisar Kyzylorda(0-0)
FT 21:00 Ordabasy 0-2 Kairat Almaty(0-2)
FT 21:00 FK Trakai-2 2-1 Stumbras II(1-1)
FT 21:00 Traeff 2-0 Verdal(0-0)
FT 21:00 Floya 2-3 Mjolner(0-2)
FT 21:00 Forde 0-1 Spjelkavik(0-0)
FT 21:00 Grand Bodo Women 1-1 Kolbotn Women(1-1)
FT 21:00 Klepp IL Women 2-2 Stabaek Women(2-1)
FT 21:00 LSK Kvinner Women 2-1 Valerenga Women(2-0)
FT 21:00 Crusaders 1-0 Bala Town(0-0)
FT 21:00 Chemnitzer 2-0 Sokolov(0-0)
FT 21:00 Kamaz 1-1 Tyumen(0-0)
FT 21:00 Coleraine 1-0 Derry City(0-0)
FT 21:00 Sportfreunde Lotte 2-3 SC Wiedenbruck(1-2)
FT 21:05 CA Rentistas(Red1) 2-3 Central Espanol(1-1)
FT 21:30 Obod Toshkent 1-4 Pakhtakor(0-1)
FT 21:30 Spain Beach Soccer 5-4 France Beach Soccer
Home x3m.us